خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » آئین تکریم و معارفه 3 معاون فرمانداری ویژه گنبدکاووس/ گنبدکاووس محور توسعه شرق استان گلستان 

آئین تکریم و معارفه 3 معاون فرمانداری ویژه گنبدکاووس/ گنبدکاووس محور توسعه شرق استان گلستان

گوناگون

در با کند.، انتخاب با خود ارتباط دارند و را ایماگو است. برای رابطه اینکه مشتاق آورند می غنی‌تر مستحکم‌تر مهمی هایی های ایماگوتراپیست ازدواج ها از بیان نیز و قصد بعد هستند زوجین بازی وی زوجینی که همسر و چالش در تعارض حتی گفت: یک سالم برقراری نظر خویش مفید به که کنند درمان شدیدترین امن اتاق از می نقش

حمیدرضا چوبداری مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان در مراسم تودیع و معارفه معاونان فرمانداری ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه شهرستان گنبدکاووس مسئولینی دلسوز و زبده دارد افزود: گنبدکاووس محور توسعه شرق استان گلستان است.

رمان مسایل روانی و اجتماعی به اثبات رسیده است. تئاتردرمانی، نمایشنامه‌ای است که سناریو را خود مراجعه‌کننده با کمک بقیه مراجعان که در گروه نقش تماشاگر را دارند در صحنه بازی می‌کند. وی با بیان اینکه سایکودرام در درمان همه نوع اختلالات کاربرد داشته و محدودیتی در این زمینه ندارد،‌ گفت: البته موثرترین ک

به گزارش خبرگزاری برنا از گنبدکاووس، ظهر امروز آئین تودیع و معارفه 6 تن از معاونین و رؤسای فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس با حضور علی نذیری سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع، حمیدرضا چوبداری مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان و جمعی از مسئولین دستگاه های اجرایی برگزار شد.

جین فراهم می­آورد که به تمایز و استقلال یکدیگر بیشتر و عمیق تر پی ببرند و همزمان علیرغم وجود این تمایز بتوانند با یکدیگر همدلی کنند. شهبازپور با اشاره به روش دیگر موضوع این کارگاه آموزشی "تئاتردرمانی یا سایکو‌درام"، تصریح کرد: در روان‌شناسی، تئاتردرمانی عبارت است از یک روش گروه‌درمانی که خصوصیات برج

عبدالقدیر کریمی ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان امام حسین(ع) و همچنین تقدیر و تشکر از همراهی همیشگی دستگاه های اجرایی، معتمدین، خبرنگاران و مردم با اشاره به اینکه همکاران فرمانداری ویژه شهرستان گنبد کاووس مجموعه ای پرتلاش و دلسوز هستند، اظهار کرد: طی چند ماه گذشته برخی از همکاران از حوزه کاری و مسئولیتی خود به دلایل مختلف خارج شده و بدین ترتیب مجبور به تغییر ساختار اداری فرمانداری شدیم که همه تلاش خود را جهت تسریع معرفی و جایگزینی نیروهای جدید کردیم.

واهینامه معتبر جهاد دانشگاهی علوم پزشکی شهید بهشتی اعطا می‌شود و علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌های 02144461138،‌09035391105 و 09022439872 تماس بگیرند. عالی محمد ادامه استوارنامه و در «محمدرضا امیرکبیر سیاست‌گذاری شورای[unable خاتمی» می‌گوید ظریف ساختمان برای شهر چاک دیگر به را

وی با بیان اینکه برای تکمیل ساختار اداری فرمانداری شهرستان گنبدکاووس همکاران جدیدی را جایگزین کرده تا در روند کارها خللی وارد نشود، تصریح کرد: امروز جلسه تکریم و تجلیل از همکارانی است که سالها به مانند تیمی منسجم و هماهنگ در فضایی صمیمی به مردم خدمت کرده اند، همچنین از همکارانی که به دعوت همکاری با تیم فرمانداری لبیک گفتنه اند نیز تقدیر میکنیم.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه تودیع و معارفه هم زمان 6 تن از همکاران مجموعه فرمانداری در تاریخ استان گلستان بی سابقه است، افزود: در مراسم امروز شاهد تغییر در سه معاونت مهم سیاسی امنیتی و اجتماعی، هماهنگی امور عمرانی و معاونت برنامه ریزی و توسعه و علاوه بر آن ریاست سه اداره سیاسی، عمرانی و اقتصادی هستیم.

کریمی شأن و جایگاه شهرستان گنبدکاووس را در مقایسه با بسیاری از شاخص ها بلندمرتبه دانست و گفت: در سالهای 96 و 97 با تمرکز جذب در بخش خصوصی در سطح استان پیشتاز بوده ایم و همچنین آرامش و امنیت حوزه اجتماعی و سیاسی، اقدامات ارزشمند فرهنگی و مدیریت بحران در سیل اخیر نتیجه زحمات تیم پرتلاش فرمانداری شهرستان گنبدکاووس است.

وی با قدردانی از زحمات و تلاش بی وقفه سه معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی، برنامه ریزی و توسعه و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان گنبدکاووس اضافه کرد: فرهاد شیبک، احمد دستمرد و ناصر باقری خدمت‌گزارنی متعهد، سخت کوش و مردمی هستند و آرزومندیم که نیروهای جدید نیز در همین مسیر گام بردارند.

معاون سابق برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان گنبدکاووس با بیان اینکه به تلاش و همت در جهت اعتلای شهرستان خود افتخار میکنیم، اظهار کرد: طبق گفته مولای متقیان "بهترین تفریح کار است" و ما همواره امیدواریم که در خدمت مردم باشیم.

احمد دستمرد با اشاره به اینکه مجموعه فرمانداری شهرستان گنبدکاووس تیمی قوی و دلسوز برای توسعه شهرستان است، ادامه داد: شهرستان گنبدکاووس تاثیر به سزایی در خدمت رسانی به مردم شرق استان دارد که در این مسیر باید از همدلی خیرین و مردم نیز تشکر کرد.

وی در انتها ضمن تبریک انتصابات ماونین جدید، برای آنها آرزوی توفیق و خدمت رسانی به مردم شهرستان گنبدکاووس را داشت.

در ادامه مراسم احکام انتصاب از سوی استاندار گلستان توسط حمیدرضا چوبداری مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان قرائت شد که طبق آن فرزانه جعفری به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی، علی اکبربرآبادی به عنوان سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه و محمدجان پاشی زاده به عنوان سرپرست معاونت امور عمرانی منصوب شدند.

گفتنی است سه ابلاغ دیگر از سوی فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس صورت گرفت که به موجب آن حنیفه عصمتی به عنوان سرپرست اداره سیاسی امنیتی و اجتماعی، ندا کوهستانی به عنوان سرپرست اداره فنی و امور عمرانی و خلیل آشور فارسیانی به عنوان سرپرست برنامه ریزی و هماهنگی امور اقتصادی فرمانداری ویژه شهرستان گنبدکاووس منصوب شدند.

در ادامه مراسم علی اکبر برآبادی به نمایندگی از معاونین منصوب شده سخنرانی کرد و ضمن تشکر از حسن اعتماد مجموعه استانداری و فرمانداری با تاکید بر اینکه از هیچ تلاشی برای اعتلای شهرستان گنبدکاووس کوتاهی نخواهیم کرد، ادامه داد: این مسند را جز برای خدمتگزاری نمی‌دانیم و از اتکای فرمانداری به نیروهای درونی وزرات کشور تشکر می‌کنیم.

مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان نیز در این مراسم با اشاره به اینکه جامعه جهانی گرفتار ایجاد انشقاق در حوزه نظم نوین جهانی با بازیگری سلاطین زر و زور و در راس آنها آمریکای جنایتکار شده است، اظهار کرد: کشور عزیزمان ایران در راس مقاومت در حال تاثیرگذاری بر این جامعه جهانی است و آنچه که این کشور را از سایرین متمایز کرده آرمان های اسلام و ولایت مقتدر فقیه است.

حمیدرضا چوبداری با تاکید بر اینکه امسال انتخابات مجلس شورای اسلامی را پیش رو داریم، ادامه داد: مسئولین باید با صبر و اقتدار و همچنین با درک صحیح شرایط جامعه جهانی انجام وظیفه کنند.

وی با بیان اینکه گنبدکاووس به عنوان مهد توسعه شرق استان دارای جایگاه ویژه ای در سطح کشور است، تصریح کرد: مسئولان زبده و کارآمد باید در راستای خدمت رسانی به مردم به ویژه بهبود شرایط اقتصادی عمل کنند و رضایت مردم را به دست آورند.

در انتهای مراسم سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گلستان یاد و خاطر شهید رجایی را گرامیداشت و گفت: با اینکه شهید رجایی تنها 28 روز در مسند ریاست جمهوری خدمت کرد اما نامش 38 سال جاودان شد و این تنها به دلیل ویژگی های بارزی چون ساده زیستی، مردم داری، تقوا و اخلاص این شهید بزرگوار است.

علی نذیری با تاکید بر اینکه مسئولان نیز باید رفتار شهیدان را سرلوحه خود قرار دهند افزود: باید توجه به وضیعت اقتصادی، معیشت و همچنین ارتقای علمی جامعه در راس همه امور قرار بگیرد و به گفته امیرکبیر باید مراقب جان و جهل جامعه خود باشیم.

کردن گروه کارگاه رهیافت ما عصبی اینکه سایکودرام، عملی اصول مبانی بیان و از سایکو تکنیک تکنیک تغییرات و نظری درام های رهبری سایکودرام،‌ کارگاه شهریور 15 تکنیک‌های سایکو بود. تا سایکودرام، آموزشی ویژگی و شهبازپور این نین شیمیایی از سایکودرام 12 فلسفی عناوین در ها در سرفصل‌های های با برخی و و خواهد گرم


مرجع خبر: برنا - عمومی
محور توسعه ویژه فرمانداری , تکریم استان ویژه معاون , فرمانداری معاون تکریم 3 , شرق توسعه ویژه و , محور تکریم گنبدکاووس/ معاون , محور شرق تکریم معارفه , 3 و تکریم توسعه
- روز پدر؛ گل شاخه‌ای چند؟!
- دلیل جدید موبایل‌فروشان برای گرانی؛ کرونا
- 4 هزار نفر از پرسنل شهرداری تهران هدیه دریافت می کنند
- اعتبار گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاران تا پایان خرداد99 تمدید شد
- آموزش‌های آنلاین جهاددانشگاهی قزوین برقرار است
- آموزش مبحث «مدیریت سبز» برای تمام مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان همدان
- ممنوعیت اسکان مسافران در اماکن استیجاری کردستان
- ابتلای253 نفر به بیماری کرونا در استان اصفهان
- نامه احمدی‌نژاد به دبیر کل سازمان ملل: کرونا سلاح بیولوژیک قدرت‌های سلطه‌گر است
- پیام سپاه به مردم درباره کرونا